Deweloper

Gama-M

GAMA-M jest firmą z długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku budowlanym. Lata praktyki w sektorze budowlanym, stosowanie najnowszych technologii i dbałość o jakość sprawiły, że firma zyskała coraz większą renomę i zaczęła dynamicznie się rozwijać. W konsekwencji, w 2004 roku Spółka wkroczyła w sektor deweloperski.

Od tego czasu GAMA-M sukcesywnie rozwija się przygotowując kolejne inwestycje mieszkaniowe. Tworzymy w duchu bezpiecznej, nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej. Łączymy nowoczesność ze sprawdzonymi, wypracowanymi przez lata doświadczeniami.

Odznaczamy się wysokimi kompetencjami w zakresie budownictwa, zarządzenia i obsługi Klienta, dlatego w naszych projektach odnajdą Państwo wszystko to, co najważniejsze przy kupnie nowego mieszkania – funkcjonalność przestrzeni, ponadczasowy i przyjazny design, bezpieczeństwo transakcji zakupu.

Dokładamy wszelkich starań, aby decyzja o zakupie mieszkania odpowiadała Państwa oczekiwaniom, a sam proces zakupu był transparentny i przyjazny.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Polecamy również firmową stronę internetową GAMA-M, na której prezentujemy dotychczas zrealizowane inwestycje spółki.

 

 

odwiedź naszą stronę